Apr 212016
 

Milí priatelia,

chystá sa svadba roka – radi by sme sa s Vami podelili o pekné správy z našej “transplatovanej rodiny”. Viac Vám už povedia Evka & Rasťo:

Milí EBMTáci.
S veľkou radosťou sa chceme podeliť o našu radosť zo spoznania sa a zmeny nášho života vďaka EBMT.SK. 
Bez EBMT.SK by sme sa asi nikdy nestretli. No o to sa viacej tešíme, že sme sa stretli :-)
Minulý rok (2016) sa uskutočnil tradičný relaxačný pobyt v Sklených Tepliciach, kde sme sa obaja zúčastnili. Rasťo ako pacient a Evina ako doprovod.
Päť dní sme sa videli pri raňajkách, obedoch a večeriach a občas na spoločnom stretnutí po večery. Každý z nás mal svoj program a svoju partiu, s ktorou sa bavil viacej.
Jedno poobedie sme sa chystali do Banskej Štiavnice, kde ani jeden nevieme ako, išli sme spolu. Bolo nás plné auto a bolo veselo. No, ale tvárili sme sa, že sme zahustený vzduch :-)
V poslednú noc sme si dali pred polnocou kávičku a pokecali a chvíľku pred tým mi (Evine) niekto pošepol, že Rasťo má včeličky. Tak sme spolu pokecali aj o včeličkách a ráno sme sa pekne rozlúčili a išli domov. A zase nič :-)
A podľa všetkých pravidiel to tak malo skončiť :-) No Boh ma vlastné pravidla a rozhodol sa inak. Jedna naša spoločná kamarátka mala chuť na medík od Rastíka z Tatier a písala mi, či nemám telefón na neho. Ale kde by som ho ja nabrala, však? No vedela som ho zohnať. Tak som zohnala a ešte aj Rastíkovi napísala SMS, že som jeho číslo dala a komu. A on mi zavolal….a teda začali sme sa rozprávať a nejako nevieme skončiť. Tak sme sa rozhodli, že nebudeme ponáhľať a dáme si celý zostávajúci život na to, aby sme si povedali, čo chceme.
A tak vďaka EBMT.SK, včeličkám, chuti na medík a hlavne Božiemu milosrdenstvu sme sa stretli, našli dar jeden v druhom a rozhodli sa aj vás všetkých potešiť a povzbudiť.
Aj keď je choroba náročná a ťažká… občas vďaka nej vznikajú aj zázraky v našom živote, ktoré sú plné krásy. ”

Kto by si nechcel nechať ujsť ich prvý manželský bozk, môže sa prísť pozrieť do Červeníka, 24.6.2016 o 15:30 hod.:

Evka a Rasťo

 

Evke a Rasťovi moc blahoželáme a prajeme, aby ich rozhodnutie rástlo v láske a boli pre seba aj ostatných veľkým darom po celý život!

EBMT.SK

 Leave a Reply

(required)

(required)

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Musíte používať tieto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2014 EBMT .SK