Aug 062020
 

Milí priatelia,

tento rok nebudeme pre koronavírus organizovať pobyt v kúpeľoch, ale radi by sme sa s Vami stretli a strávili príjemný čas aj napriek týmto okolnostiam. Preto nám dovoľte srdečne Vás pozvať na víkendový pobyt v Modre, Harmónii – Hoteli pod Lipou v termíne 5.-6.9.2020.
Spojili sme sily s o.z. Pomáhame s úsmevom, ktoré zastrešuje detských transplantovaných pacientov a na tomto víkendovom stretnutí by sme ich chceli stretnúť, spoznať a nadviazať spoluprácu. Pozvali sme aj našich lekárov, aby sme počas nedeľného doobedia mohli diskutovať. Počas celého víkendu nám bude k dispozícii areál hotela, ktorý je naozaj príjemný a ponúka priestor na športovanie a relax.
Samozrejme do poslednej chvíle budeme sledovať vývoj situácie a postupovať podľa odporúčaní hygienikov. Ak máte akékoľvek otázky, sme Vám k dispozícii.
Bližšie informácie cez email.
Tešíme sa na stretnutie!

 Leave a Reply

(required)

(required)

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Musíte používať tieto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2014 EBMT .SK